Афіша

01 Серпня 2018

Віктор Чумак на «4 каналі»

О 20:00 Віктор Чумак на 4 каналі коментуватиме полювання на активістів, розслідування справ у Херсоні та Бердянську та свари антикорупціонерів: чим закінчиться суперечка між Ситником та Холодницьким. Не пропустіть!

01 Серпня 2018

Віктор Чумак у Вечірньому Праймі на каналі 112 Україна

О 18:00 Віктор Чумак у прямому ефірі на каналі 112 Українаговоритиме про наступне: чому тільки зараз Порошенко очікує від Уряду стратегію комплексного розвитку територій, прилеглих до окупованих? З чим пов’язане стрімке падіння гривні? Все більше людей намагатимуться балотуватися в президенти, навіщо їм це? І багато інших питань. Не пропустіть!

27 Липня 2018

Віктор Чумак і Хвиля у Чернігівській області

Цей тиждень завершуємо на Чернігівщині. Віктор Чумак разом із громадянським Рухом ХВИЛЯ вирушають до Чернігова та області й запрошують всіх мешканців на зустріч Віч-на-Віч з громадою. Долучайтеся! 27 липня – Чернігів 28 липня – Ніжин, Бахмач 29 липня – Прилуки, Ічня

18 Липня 2018

Віктор Чумак у Вечірньому праймі на 112 каналі

О 19:20 Віктор Чумак у Вечірньому праймі на «112 каналі» обговорить такі питання: ініціатива Гройсмана заборонити премії для керівництва держкомпаній; проведення пробного перепису населення; боротьба з незаконною вирубкою лісів; ефективність роботи ВР; зустріч Трампа з Путіним: наслідки для України.

14 Липня 2018

Прес-конференція Віктора Чумака в ІА «Інформатор» м. Дніпро

О 12:00 в ІА «Інформатор» (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 14) відбудеться прес-конференція Віктора Чумака на тему: “Політичний сезон закінчився. Парламентська сесія закінчилась. Що далі: президентська чи парламентська гонка?” Запрошуємо до участі!