Чумак на «Чумацькому Шляху»

09 Вересня 2018

8 – 9 вересня в Херсоні відбувся найстаріший чемпіонат України з авторалі, який вже 25-й раз поспіль зібрав найкращих ралістів країни – «Чумацький шлях».

Громадянський рух «Хвиля», який очолює народний депутат Віктор Чумак, встановив два спеціальних призи – для найстаршого, найдосвідченішого гонщика ралі «Чумацький шлях-2018» та для наймолодшого учасника. І сталося так, що обидва кубки в цих номінаціях отримали учасники з одного екіпажу. Ними стали херсонці – пілот В’ячеслав Котляр, який є одним з організаторів цих славетних українських автозмагань і учасник самого першого ралі «Чумацький шлях» у 1994 році, та його онук Євген Бугаєв, 17-річний штурман екіпажу на унікальній для України автівці – праворульній ToyotaCelica 1987 р.

Кубки переможцям вручав Віктор Чумак на багатолюдному майданчику в центрі Херсона. Він подякував організаторам, учасникам та численним глядачам за підтримку розвитку автоспорту в Україні і, зокрема, сказав:

«Який «Чумацький шлях» без Чумака? Тому я тут, разом з вами. І мені дуже приємно, що переможцями в номінаціях найдосвідченішого та наймолодшого гонщиків стали ваші земляки – херсонці. І це чудово, що молодість і досвід об’єдналися в одному екіпажі.

Але Чумацький шлях – це не тільки ралі, це шлях, яким наші діди та прадіди, і мої, в тому числі – чумаки, возили сіль з Криму. І я вірю, що і сіль, і Крим, і Донбас будуть нашими. А ще Чумацький шлях – це шлях на зоряному небі. Це мрія всіх українців, до якої треба прагнути! І я знаю, що цей Чумацький шлях стане реалізацією мрій багатьох українців – і молодих і досвідчених!».

Змагання з авторалі закінчилися  на мажорній, але й трішки на сумній ноті. Досвідчений гонщик з Херсону В’ячеслав Котляр заявив про закінчення своєї спортивної кар’єри та передав символічну естафету своєму онуку.

А Україна продовжує йти до своєї мрії зоряним Чумацьким шляхом, який має привести всіх нас до світлого майбутнього.