Перший з’їзд Політичної Партії «Громадянський рух «Хвиля»

21 Грудня 2018

21 грудня, відбувся перший установчий з’їзд Політичної Партії «Громадянський рух «Хвиля». На з’їзді партії було одностайно обрано головою партії Віктора Чумака, прийнято програму партії, обрані керівні органи партії – президію і політраду. Були присутні і зареєструвались 54 делегати, що представляли 24 регіони України.

Протягом засідання доповідали голова та лідер партії Віктор Чумак, члени президії партії Наталія Новак, Олександр Тарасюк, Володимир Козленко. Член президії Олександр Мочков презентував робочий варіант програми партії, який було затверджено з урахуванням прийнятих змін. Крім питань порядку денного на з’їзді були обговорені перспективи і стратегічний розвиток об’єднання, обговорена і конкретизована економічна частина програми партії. Головою Тернопільського регіонального осередку Олексієм Станько була внесена пропозиція щодо створення і розбудови молодіжної організації партії «Хвиля». Виховання молоді, просвітницька та освітня діяльність, прищеплення патріотизму та відповідальності за державу – чи не найважливіше завдання і виклик для нашего суспільства, зазначив Олексій.

Також взяли слово голова Харківського регіонального осередку Ніна Баласанян, член президії Рустам Раупов, голова Хмельницького регіонального осередку Дмитро Ісламов, голова регіонального осередку Київської області Олена Лящевська, голова Чернігівського регіонального осередку Борис Бойправ, голова Чернівецького регіонального осередку Ігор Кузьмук, член Політичної Ради Партії Олександр Пересічний, член Політичної Ради Партії Олександр Оленченко, голова Одеського регіонального осередку Ігор Демчук.

І останнім, але не останнім за змістом, на порядку денному засідання партії було питання підтримання партією «Громадянський рух «Хвиля» кандидатури Анатолія Гриценка на виборах Президента України 2019 року. Майбутній кандидат взяв слово, висловив вдячність і ще раз наголосив, що об’єднання опозиційних демократичних сил – це головний запит суспільства та єдино вірний й необхідний шлях перемоги сьогодні. А також запевнив, що бере на себе відповідальність, покладену на нього в якості кандидата в майбутні президенти та буде стояти на стражі чесної, порядної і відповідальної роботи на передбиборчому шляху, і головне, після перемоги на виборах.

Завершився з’їзд голосуванням і одностайним прийняттям рішення про підтримку кандидатури Гриценка Анатолія Степановича на виборах Президента України 2019 року. А також акапело виконанням національного гімну України.
В добру путь, нова політична сила «Громадянський рух «Хвиля»!

Сьогодні, 21 грудня, відбувся позачерговий з’їзд Політичної Партії “Громадянський рух “Хвиля”.

Geplaatst door Громадянський Рух ХВИЛЯ op Vrijdag 21 december 2018