Прес-конференція Віктора Чумака у Харкові

26 Жовтня 2018

Усі регіони України мають однакові проблеми, корінням яких є тотальна монополізація всіх сфер життя, – Віктор Чумак

 

Проблеми кожної окремої області не унікальні. Харківський регіон стикається с тими ж самими викликами, що й усі інші області України.

Про це заявив сьогодні під час прес-конференції в Харкові народний депутат України, лідер громадянського руху “Хвиля” Віктор Чумак.

“В рамках проекту “Віч-на-Віч” з громадою ми їздимо усією країною і говоримо з людьми про актуальні проблеми того чи іншого регіону. Доходимо завжди до головного: країна потребує докорінної зміни політико-правової та економічної систем, які повністю побудовані на монополіях. І, безперечно, ми шукаємо на місцях людей, які стануть провідниками таких змін”, – зазначив Виктор Чумак.

За словами політика, Харківський регіон не є унікальним і має подібні до інших областей проблеми.

“Це інфраструктурні питання, величезні проблеми з дорогами, навіть не дивлячись на те, що їх де інде почали ремонтувати. Ще однією проблемою є депопуляція, люди масово виїжджають за кордон, залишаючи країни без робочих рук”, – повідомив він.

Віктор Чумак наголосив, що окремо варто окреслити проблему з низькою платоспроможністю населення, яка погіршується непідйомними тарифами за комунальні послуги.

“Саме страшне, що держава, намагаючись полегшити людям життя витрачає 50-60 мільярдів гривень на субсидії, які фактично є не підтримкою громадян, а величезною корупційною схемою. Ця схема розроблена для того, щоб наші з вами гроші напряму потрапляли до кишень олігархів”, – сказав Віктор Чумак.

До інших розповсюджених проблем політик відніс рейдерство, яке захопило усю країну та неофеодалізм, який став негативним наслідком децентралізації.

“Ми отримали на місцях “князьків” які, маючи доступ до комунального майна та комунальних підприємств, фактично монополізували міста, перетворивши їх на власні прибуткові бізнеси”, – зауважив Віктор Чумак і наголосив, що саме для того, щоб побороти усі ці ганебні явища в країні потрібно міняти все.

Пресс-конференция нардепа Виктора Чумака

Пресс-конференция Виктора Чумака и представителей Гражданского движения «Хвиля». Тема — «Коррупция в Украине. Как ее победить?». Виктор Чумак — лидер ГД «Хвиля», Народный депутат, кандидат в Президенты, заместитель главы Комитета Верховной Рады Украины по вопросам предотвращения и противодействия коррупции

Geplaatst door Накипело op Vrijdag 26 oktober 2018