З’їзд представників регіональних осередків ХВИЛІ

24 Липня 2018

Сьогодні 24 липня у центральному офісі Громадянського руху ХВИЛЯ відбулося загальне зібрання представників регіональних осередків. Зі всієї України з’їхалися голови і представники 15 обласних осередків ХВИЛІ з

Сумської, Львівської, Чернігівської, Херсонської, Запорізької, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Волинської, Житомирської, Дніпропетровської, Луганської, Харківської, Кіровоградської, Київської областей, а також представники деяких адміністративних центрів України.
Головною метою зібрання стала стратегічна нарада, яку засновник і головний ідеолог ХВИЛІ Віктор Чумак розпочав з презентації стратегії розвитку руху та планів розбудови регіональних осередків.
Громадянський рух ХВИЛЯ має глобальну мету – об’єднання громад, організацій та партій для здійснення послідовної та глибокої політичної реформи країни, побудови суспільства відкритого доступу.

Політика, – зазначив Віктор Чумак, – має сприяти розбудові держави, покращенню умов життя населення, підвищенню міжнародного статусу України. ХВИЛЯ – це нова сила, створена українцями і для українців.
В планах руху – об’єднати всі регіони України навколо цих ідей й створити мережу прихильників по всій країни. Тому, якщо Ви – наш однодумець, якщо бажаєте приєднатися до команди, яка щодня робить реальні дії – не зволікайте! Наша організація відкрита для нових людей та ідей. Приєднуйтесь до руху позитивних змін!